Profesionální produkty pro malíře

Interiérové a fasádní barvy, penetrace, laky - vše pod jednou střechou

Media Star LEF

Email
Plně matová vnitřní disperzní barva se stupněm kryvosti 1
Popis produktu
Plně matová vnitřní disperzní barva se stupněm kryvosti 1 podle normy EN 13300. Necitlivá na lom světla, optimální aplikační vlastnosti, nátěr se dobře opravuje. Neobsahuje látky podporující fogging, organická rozpouštědla, změkčovadla a jiné škodlivé emise (certifikát TÜV). Třída otěruodolnosti za mokra 3 podle normy EN 13300. Ideální pro použití v rámci armovacího nátěrového systému ve spojení s netkanou renovační textilií Anstrichvlies.
Odstín:
bílá
Stupeň lesku:
tupý mat podle EN 13300
Specifická hmotnost:
asi 1,50 g/cm3
Složení:
syntetická disperze bez obsahu škodlivin, titanová běloba, plniva a aditiva
Balení:
12,5 l  /  5 l plastové vědro
Použití:
pro nátěry vnitřních stěn
Vlastnosti:
Omyvatelná dle normy EN 13300, třída otěruodolnosti za mokra 3. Dobré aplikační vlastnosti, vysoká krycí schopnost (kontrastní poměr třída 1 při vydatnosti 6 – 7 m2/l. Necitlivá na lom světla, nátěr prosychá bez viditelných napojení a skvrn, velmi dobře se opravuje. Vynikající přídržnost umožňuje několikanásobné přetírání. Vysoce hospodárná ve spotřebě. Vhodná především pro jednovrstvé renovační nátěry na disperzní podklady a strukturové tapety. Ideální pro použití v rámci armovacího nátěrového systému ne nerovnoměrně drsné a popraskané omítky ve spojení s netkanou renovační textilií Anstrichvlies.
Vhodné podklady:
Všechny běžné minerální podklady (omítky, beton, zdivo), sádrokarton, dřevo a dřevovláknité desky, prefabrikáty, polystyren a jiné izolační desky, přídržné staré nátěry a skelné tapety.