Profesionální produkty pro malíře

Interiérové a fasádní barvy, penetrace, laky - vše pod jednou střechou

Fixspachtel LEF

Email
Jemná pastovitá stěrková hmota bez obsahu organických rozpouštědel
Popis produktu
Jemná pastovitá stěrková hmota bez obsahu organických rozpouštědel a změkčovadel na bázi syntetické disperze určená k ručnímu nebo strojnímu nanášení na vnitřní stěny a stropy. Airless kvalita. Vhodná pro vyhlazování minerálních omítek nebo dekoračnímu stříkání.
Odstín:
Přírodní bílá
Stupeň lesku:
matová
Specifická hmotnost:
asi 1,80 g/cm3
Složení:
Akrylová disperze, mramorová moučka, minerální plniva, aditiva, voda
Balení:
25 kg plastový pytel
1000 kg jednocestný kontejner
Použití:
Na vnitřní stěny a stropy
Vlastnosti:
Údaje ke stříkání:  
Airless: Dynamický tlak v Bar: 210   Úhel stříkání: 40°   Velikost trysky v inch: 0,033   Velikost síta v mesh: bez síta
Velikost trysky v mm: 0,84   Ředění cca: vodou max. do 5 %   Zařízení s dopravníkem: tryska 8 mm/vzduch 1000 litrů/min
Fixspachtel je univerzálně použitelná disperní pastovitá stěrková hmota, vhodná především pro aplikaci bezvzduchovým vysokotlakým stříkacím zařízením (airless) nebo stříkacím zařízením s podavačem. Na malé plochy a pro dekorativní nástřiky lze aplikovat omítkovou pistolí s trychtýřem. Materiál je přídržný, odolný proti nárazům, alkalickému prostředí, dobře paropropustný. Složení výrobku poskytuje vynikající plnící schopnosti a pevný povrch stěrky, který se dá dobře brousit nebo za mokra filcovat. Vrstva silná 2 – 3 mm zajišťuje hygroaktivní vlastnosti.
Vhodné podklady:
Všechny běžné minerální podklady (všechny omítky, beton, zdivo), sádrokarton, dřevovláknité a cementotřískové desky, prefabrikáty a přídržné staré nátěry.