Profesionální produkty pro malíře

Interiérové a fasádní barvy, penetrace, laky - vše pod jednou střechou

ALLItex HG

Email
Vysoce lesklý akrylový lak určený pro vysoce namáhané nátěry
Popis produktu
Vysoce lesklý akrylový lak určený pro vysoce namáhané nátěry. Třída otěruodolnosti za mokra 1 podle normy EN 13300. Odolný proti běžným dezinfekčním a čisticím prostředkům používaným v domácnostech.
Odstín:
bílá
Stupeň lesku:
vysoký lesk
Specifická hmotnost:
cca 1,30 g/cm3
Složení:
Akrylátová disperze typu „reinacrylat“, titanová běloba, plniva, voda, aditiva a konzervační látky
Balení:
12,5 l plast. vědro
Použití:
pro nátěry vnitřních stěn a fasád
Vlastnosti:
Ve venkovním prostředí je nátěr odolný proti povětrnosti dle VOB, díl C, DIN 18363. Lehce se aplikuje, nátěr je elastický a odolný proti zašpinění. Odolný proti působení olejů, tuků a všem běžným čisticím prostředkům používaným v domácnostech. Omyvatelný a oděruodolný dle normy EN 13300, třída otěruodolnosti za mokra 1, stupeň kryvosti 2 dle normy EN 13300. Nátěr je barevně stálý, s dlouhodobě stabilním leskem, vodoodpudivý, přesto paropropustný.
Příprava podkladu:
Podklad musí být suchý, čistý a nosný (zbavený všech nepří-držných částí). Nové, savé a silně savé podklady je třeba opatřit penetračním nátěrem W 66, pro zlepšení krycích schopností lze provést podkladový nátěr pigmentovanou tenkovrstvou disperzní barvou GRUNDWEISS. Na drobivé a ostatní kritické podklady použít L-66 TIEFENGRUND nebo GRUNDIERFARBE pigmentiert s obsahem organických rozpouštědel. Pro renovační nátěry na disperzní barvy není penetrace podkladu nutná.