Profesionální produkty pro malíře

Interiérové a fasádní barvy, penetrace, laky - vše pod jednou střechou

ALLFAsil F

Email
Disperzní fasádní barva modifikovaná silikonem. Malé povrchové pnutí
Popis produktu
Disperzní fasádní barva modifikovaná silikonem. Malé povrchové pnutí, technologie GUARD na ochranu nátěru proti napadení mechy a lišejníky. Určená pro vysoce paropropustné nátěry (hodnota sd = 0,1 m) na novostavby a renovaci minerálních barev. Materiál je hrubě pigmentovaný a zesílený minerálními mikrovlákny, proto je vhodný pro šlemovací, plnící a renovační nátěry. Dobře vodoodpudivá (hodnota w = 0,1 kg/m2h0,5)
Odstín:
Bílá
Stupeň lesku:
Matová.
Specifická hmotnost:
asi 1,60 g/cm2
Pojivová báze:
Syntetická disperze, emulze silikonové pryskyřice
Pigmentová báze:
Titanová běloba, aditiva a speciální plniva
Balení:
12,5 l plastové oválné vědro
Oblast použití:
Pro venkovní nátěry
Vlastnosti:
Odolná proti povětrnosti dle VOB, díl C, DIN 18363, světlostálá, velmi dobré plnící schopnosti, odolná proti stárnutí. Nekřehne, nepraská, neodlupuje se. Má vynikající přídržnost na hladkých, těžko přilnavých podkladech. Vysoce paropropustná (třída V 1 podle normy EN 1062), málo nasákavá (třída W 3 dle normy EN 1062). Ochranná technologie GUARD proti napadení mechy a řasami a lišejníky. Ideální na nerovnoměrně naštukované nové omítky a jako renovační nátěr na vyzrálé fasády pokryté vlasovými prasklinami.
Příprava podkladu:
Podklad musí být čistý, suchý a nosný. Savé, silně savé a drobivé podklady je třeba předem napenetrovat (např. ALLIGATOR W 66 nebo TIEFGRUND LEF). Popraskané omítky je třeba natřít podkladovým nátěrem s obsahem hrubého plniva (např. AC Putzgrund, Miropan nebo Kieselit Streichvlies).