Profesionální produkty pro malíře

Interiérové a fasádní barvy, penetrace, laky - vše pod jednou střechou

Multi Brillant Finish LEF

Email
Hedvábně lesklý, bezbarvý, disperzní lak bez obsahu organických rozpouštědel
Popis produktu
Hedvábně lesklý, bezbarvý, disperzní lak bez obsahu organických rozpouštědel a změkčovadel. Určený pro finální povrchovou úpravu multikolorního dekoračního systému Multi Brillant. Třída otěruodolnosti za mokra 1 dle normy EN 13300.
Odstín:
transparentní
Stupeň lesku:
Hedvábně lesklý
Specifická hmotnost:
Cca 1,0 g/cm3
Pojivová báze:
Syntetická disperze
Balení:
10 l plastové vědro
Použití:
Do interiérů
Vlastnosti:
Transparentní hedvábně lesklý lak na bázi vodní disperze, snadno se aplikuje, otěruodolnost za mokra odpovídá třídě 1 podle normy EN 13300 (oděruodolný dle normy DIN 53778). Bez obsahu organických rozpouštědel a změkčovadel, velmi dobrá přídržnost, rychle zasychá, odolný alkalickému prostředí, velmi dobře proniká do podkladu. Nátěr má stabilní lesk, vlivem UV-záření nežloutne, odolný proti stárnutí, paropropustný, dobře mechanicky odolný, povrch nátěru se snadno čistí běžnými čistícími prostředky.
Vhodné podklady:
Materiál je především určen jako transparentní povrchová úprava v rámci systému Multi Brillant. Lze jej použít jako bezbarvý lak i na všechny běžné minerální podklady (omítky, beton, zdivo), vláknitý cement, dřevotřískové desky, sádrokarton, nesavé minerální a staré organické nátěry a ostatní pevné a nosné podklady.