Profesionální produkty pro malíře

Interiérové a fasádní barvy, penetrace, laky - vše pod jednou střechou

Streichgrund pigmentiert

Email
Pigmentovaná základní barva na bázi disperzního pojiva
Popis produktu
Pigmentovaná základní barva na bázi disperzního pojiva s obsahem jemného křemičitého plniva, ředitelná vodou.   Podkladová barva k přímému použití pod disperzní nátěry a šlechtěné omítky.
Odstín:
  • Bílá
Stupeň lesku:
  • Mat
Specifická hmotnost:
  • asi 1,50 g/cm3
Složení:
  • Syntetická kopolymerní disperze, titanová běloba, křemen, voda a aditiva.
Balení:
  • 20 kg  plast. vědro
Použití:
  • Na fasády a do interiérů
Vlastnosti:
Pigmentovaný podkladový nátěr s mikromolekulárním pojivem. Disperzní materiál na vodní bázi určený k přímé aplikaci. Vytváří pevný a nosný film s jemnou strukturou pro následné povrchové úpravy disperzními barvami nebo pastovitými omítkami. Aplikovaný nátěr zajišťuje nejen jisté krycí schopnosti, ale poskytuje také dobrou penetraci podkladu. Vhodný jak na nové, nenatřené podklady, tak i jako renovační podkladový nátěr již natřených ploch. Redukuje nasákavost podkladu a optimalizuje dobu otevřenosti následných nátěrů, čímž pomáhá zamezit tvorbě nevzhledných napojení při aplikaci vrchních barev především malířským válečkem.  
Vhodné podklady:
Všechny běžné minerální podklady (omítka, beton, zdivo), sádrokarton, dřevovláknité a cementovláknité desky, dřevo a díly s obsahem dřevní hmoty, prefabrikáty, přídržné staré, savé i nesavé nátěry na minerální a organické bázi, plasty (nejprve nutno podklad odzkoušet) a neželezné kovy.