Profesionální produkty pro malíře

Interiérové a fasádní barvy, penetrace, laky - vše pod jednou střechou

Grundweiß

Email
Pigmentovaná základní barva na bázi disperzního pojiva
Popis produktu
Pigmentovaná základní barva na bázi disperzního pojiva, ředitelná vodou, nevytváří na podkladu žádnou strukturu.  Ideální nátěrová penetrace pro vytvoření optimální doby otevřenosti následně aplikovaných disperzních a silikonových barev ve venkovním a vnitřním prostředí, vhodná též pod vnitřní silikátové barvy. Třída otěruodolnosti za mokra 2 podle normy EN 13300.
Odstín:
  • Bílá
Stupeň lesku:
  • Mat
Specifická hmotnost:
asi 1,60 g/cm3
Složení:
  • Syntetická kopolymerní disperze, titanová běloba, kalcit, voda a aditiva.
Balení:
  • 12,5 l  plast. vědro
Použití:
  • Na fasády a do interiérů
Vlastnosti:
Pigmentovaný podkladový nátěr s mikromolekulárním pojivem. Disperzní materiál na vodní bázi určený k přímé aplikaci. Vytváří pevný a nosný film pro následné nátěry akrylátovými a silikonovými barvami, ve vnitřním prostředí lze použít i pod silikátové barvy. Aplikovaný nátěr zajišťuje nejen jisté krycí schopnosti, ale poskytuje také dobrou penetraci podkladu. Vhodný jak na nové, nenatřené podklady, tak i jako renovační podkladový nátěr již natřených ploch. Redukuje nasákavost podkladu a optimalizuje dobu otevřenosti následných nátěrů, čímž pomáhá zamezit tvorbě nevzhledných napojení při aplikaci vrchních barev především malířským válečkem.  
Vhodné podklady:
Všechny běžné minerální podklady (omítka, beton, zdivo), sádrokarton, dřevovláknité a cementovláknité desky, dřevo a díly s obsahem dřevní hmoty, prefabrikáty, přídržné staré, savé i nesavé nátěry na minerální a organické bázi, plasty (nejprve nutno podklad odzkoušet) a neželezné kovy.